קבלו אותי – ההרצאה

״קבלו אותי״ - ההרצאה

במשך כל חייה נילי מרגי התמודדה עם הלחץ הבלתי פוסק להתאים את עצמה לציפיות החברה ובמשך שני עשורים היא ניהלה משרד רואי חשבון.

למרדף אחר האישור החברתי היה מחיר משמעותי.

בחיפושיה להשתלב ולהיות מה שאחרים ציפו ממנה, היא איבדה קשר עם האני האמיתי שלה.

רק כאשר נתקלה ברגע מרכזי, שדרש את האומץ והגילוי העצמי שלה, היא יצאה למסע עמוק של שחרור עצמי, ובחרה להשתחרר מהאחיזה החונקת של ה"מה יגידו", שהחזיקו אותה בשבי.

סיפורה האישי של נילי משמש תזכורת עוצמתית לחשיבות האותנטיות העצמית. במרדף האמיץ שלה אחר זהותה והאושר שלה, היא ממחישה שנשים יכולות להתעלות מעל הציפיות החברתיות ולנהל חיים המותאמים לערכים ולרצונות שלהן. המסע שלה הוא עדות לכוחן ולחוסנן של נשים שמעיזות להיות עצמן באופן לא מתנצל, בלי קשר למה שאחרים יגידו או יחשבו.

בהרצאה נילי משתפת בגילוי לב את המסע האישי שלה, את ההתמודדויות בדרך תוך גידול 4 ילדים, ואת הרגעים המרכזיים שהובילו אותה לאמץ את גישת "תנשמי שנייה".

עם תחושת מטרה חדשה בעקבות התהליכים שעברה ורצון בוער להעצים ולתמוך בנשים אחרות, היא בנתה תהליך פרקטי שמותאם במיוחד לאתגרים הייחודיים העומדים בפני נשים.

"תנשמי שנייה" נועדה לעזור לנשים לגלות מחדש את האני האותנטי שלהן תוך מציאת האומץ ללכת בדרכים משלהן, משוחררות ממגבלות השיפוט החיצוני.

עבודתה לא רק שינתה את חייה שלה אלא גם הפכה למקור השראה ותמיכה לאינספור נשים, והוכיחה שמסע השחרור העצמי של אדם אחד יכול לעורר תנועה של העצמה ושינוי עבור רבים אחרים.

מה המשתתפות בהרצאה מספרים? תקראו בעצמכם 🙂

רוצה לדעת עוד על ההרצאה? השאירי פרטים

אני מזמינה אותך להצטרף לקהילת המנויות שלי

ההרשמה ללא תשלום והפינוקים שווים ביותר

זה מה שאני שולחת למנויים בקהילה:

עם ההרשמה תקבלי את החוברת המושקעת לדאגה עצמית. 

פעם בחודש מייל עם כל מה שמעניין. 

טיפים והמלצות שוות במיוחד.

מדי פעם תקבלי ראשונה הצעות להרשם או לרכוש את אחד מהמוצרים שלי

מתאים לך? 👇
 
New_Avatar

רוצה להיות מעודכנת?​

 

רגע לפני שאתן מופנות לקבלת ההטבה לסדנא, הירשמי לרשימת התפוצה כדי להישאר מעודכנת בכל הפוסטים, הטיפים והפאן. תמיד אפשר להתחרט ולבטל, אבל זה לא יקרה 😊

אני מאשר/ת הרשמה.