מדיניות פרטיות ותקנון אתר

תקנון האתר

תנאי שימוש באתר

אתר "תנשמי שנייה" ("האתר") מופעל ע"י נילי מרגי ("החברה"), בכתובת אינטרנט www.nillka.com ומטרתו בלוג אישי ומכירת מדריכים וסדנאות ("המוצר").כתובת בית העסק: קיבוץ אפק ת.ד.3004200 טלפון: 0547-882-882

הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו ("התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

כל המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר (להלן "משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלת האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. פעולה באתר, משמעה – כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר ו/או הרשמה למועדון הלקוחות.


פרטי המשתמש

הנך רשאי להשתמש בתכנים באתר בהתאם לכללים המפורטים להלן: אין להשתמש בתכנים באתר באופן אחר, אלא אם כן קיבלת את הסכמתם המפורשת, מראש ובכתב של מרגי נילי ובכפוף לתנאי ההסכמה (אם תינתן):
הנך רשאי להשתמש באתר למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.
אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מ-האתר.

הזמנת מוצרים ושירותים, תשלום ואספקה

המחירים באתר כוללים מע”מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.

גולשי האתר יהיו זכאים לעתים למבצעים והטבות כפי שיפורסם מעת לעת.

מובהר כי באתר מפורטים הפרטים הבאים: "מחיר"- המחיר הרגיל של המוצר ללא הנחה, "מחיר באתר"- המחיר המוצע לצרכן לאחר ההנחות הניתנות באתר.

המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.

האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

בעת ביצוע הרכישה באתר יידרש הרוכש למסור פרטים אישיים כגון פרטי אשראי, שם, כתובת ועוד.
הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.
פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים לא יישמרו במאגר החברה ולא יעשה בהם שימוש מלבד לשם קניית המוצר.

הרכישה והשימוש במוצרים, באתר ובכל התכנים המצויים בו מותרת מגיל 18 ומעלה.

בסיום ביצוע ההזמנה, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע ויהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי החברה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.
זמן האספקה של ההזמנה ועלותה הינה באמצעות דואר רשום בעלות בסכום של כמפורט ליד המוצר הנבחר. כל המוצרים הנמכרים באתר, יסופקו בין 5-7 ימי עסקים מיום הרכישה.

בתקופות חגים ו/או כתוצאה משביתה/ כח עליון ייתכנו עיכובים בזמני המשלוחים. במקרים אלו האתר לא יישא באחריות לעיכוב

איסוף עצמי מכתובת המשרד (קיבוץ אפק) ייעשה בתאום מראש וללא תשלום ( 1-2 ימי עסקים מקבלת אישור החיוב במייל)

מדיניות החלפות

• במידה והמוצר הגיע פגום ו/או לא תואם להזמנה, על הלקוח ליצור קשר במידי בטלפון או במייל ולא יאוחר מ – 14 יום מרגע קבלת המוצר.
• החלפה של מוצר פגום לא תתאפשר כל עוד נעשה שימוש בלתי הולם במוצר ו/או כאשר מדובר בבלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר.

אחריות על המוצרים

1. בעל האתר הוא היצרן והמשווק של המוצרים באתר. על כן, במידה והמוצר פגום ו/או גורם לנזק כלשהו יש צורך לפנות לפרטי ההתקשרות המופיעים באתר וליצור קשר עימו. בעל האתר יעשה את המאמץ המרבי בכדי לברר האם יש צורך לתקן את המוצר ו/או להחליפו .
2. מדובר במוצר שמקנה סגולות שלא בהכרח מורגשות או שניתן למדוד או להוכיח אותם. על כן, תוקף האחריות והיקף תחולתה מצומצמים רק במקרה של קבלת מוצר שהינו שבור פיזית ותו לא. כל טענה אחרת הינה באחריות המשתמש בלבד ולא יתקבלו מוצרים חזרה לאחר התקופה המחויבת בחוק הגנת הצרכן.
3. כל מידע המוצג באתר ו/או בקטלוגים, לגבי מוצרי האתר, טיבם איכותם, הינם בגדר דעת המחבר בלבד ועל כן נמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. הן בנוגע לכל נזק שנגרם משימוש במוצרים. החברה לא תהיה אחראית לאף נזק מלבד מקרה שהוא בשליטתה המלאה. גובה הנזק יהיה עד גובה ההזמנה בלבד.
4. בשום אופן בעל האתר לא יישא באף אחריות מאף סוג ישירה ו/או עקיפה בנזק ישיר ו/או עקיף ו/או הסתמכותי ו/או אחר לרבות בכל נושא אחר לרבות פגם בייצור ו/או איכות המוצר.
5. בעל האתר ייעשה מאמץ סביר כחלק מהשירות של האתר לטפל בכל פניה אחרת ולפשר (בין הצדדים השונים- כל סכסוך שניראה כי בעל האתר יכול להועיל) ככל שישנה מחלוקת בין הלקוח לאיזשהו גורם הקשור לאתר.

ביטול עסקה:

כל הרוכש מוצר מאת "החברה" אם באמצעות הטלפון ואם באמצעות האתר' רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן").

תקופת הביטול ברכישה של מוצר מיום ביצוע העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. לעניין זה יובהר כי מועד קבלת המוצר מתייחס לרגע קבלת שם משתמש /סיסמה/ גישה למוצר הווירטואלי ו/או קבלת המוצר הפיזי באם ישנו כזה.

במקרה של הרשמה לאירוע/סדנה, ניתן לבטל ולקבל החזר מלא של התמורה עד 5 ימי עבודה לפני מועד האירוע.

במקרה של ביטול 5 ימי עבודה לפני האירוע ועד 2 ימי עבודה לפני מועד האירוע יגבה 50% מהתמורה המלאה.

אי הגעה של נרשם לאירוע/ סדנה ללא הודעה מוקדמת הינה אחריותו המוחלטת ולא יינתנו החזרים יחסיים עבור אי הגעה.

ביטול עסקה ו/או ביטול ההשתתפות באירוע/ סדנה וכל ביטול של עסקה אחרת יעשה בכתב בלבד, יש לשלוח לכתובת המייל nilimr@gmail.com ויש לוודא בטלפון מס' 0547-882882 על קבלת הודעת ביטול.

"החברה" תגבה דמי ביטול בשיעור 5% משווי העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך בניהם, עבור ביטול עסקה.

טיפול בבקשה יבוצע תוך 14 ימי עסקים.

מדיניות פרטיות

מדיניות זו נכנסת לתוקף ברגע כניסתך לאתר.
מאחר שאנו ב"תנשמי שנייה" (להלן "החברה") מכבדים את פרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שאנחנו מנהלים ומפעילים.(להלן-"האתר"), החליטה החברה לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתר, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.
מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר.

כללי

בעת שימוש בשירותי האתר נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמו ובכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת לקנות, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאתה מוסר ביודעין, לדוגמה בעת שתירשם לשירותים באתר חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית ועוד.

רישום לשירותים

ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתר או בעת רכישת מוצרים בו, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

מאגר המידע

הנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה.

השימוש במידע

השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, על מנת –
• לאפשר להשתמש בשירותים שונים באתר.
• לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר.
• לשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים.
• לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתר – לרבות פרסום מידע ותכנים.
• כדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות שלך.
• המידע שישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.

דיוור ישיר אלקטרוני

בעת הרשמתך ו/ או רכישתך הנך מסכים לחברה לשגר אליך דואר אלקטרוני הכולל מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי.
בכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו.

החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר.
מידע סטטיסטי שיועבר לא יזהה אותך אישית.

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר בשירותים המוצעים בו ובכל תוכן הכלול בו (למעט תכנים הנמסרים לפרסום על ידך ועל ידי יתר המשתמשים באתר) הינן של נילי מרגי ו/או האתר בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן). אם וככל שניתנה הסכמה בכתב כאמור, עליך להימנע מלהסיר, למחוק או לשבש כל הודעה או סימן בעניין זכויות קניין רוחני, הנלווים לתכנים שיעשה בהם שימוש על ידך.

אחריות ושינויים באתר

נילי מרגי/ תנשמי שנייה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו, תהיה רשאית לגבות תשלום בעד תכנים ושירותים כאלה או אחרים לפי החלטתה, ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב בשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים באינטרנט. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי נילי מרגי / תנשמי שנייה בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו בזמן ביצועם.

שירות ותמיכה בקורסים, סדנאות וחומרים דיגיטליים

ידוע לי כי החומרים נמצאים ברשת האינטרנטית. לעיתים יתכנו מצבים שבהם השירות לא יהיה זמין אם במלואו ואם בחלקו, אם מסיבות שתלויות ב"חברה" ואם מסיבות אחרות.
בעת התרחשות תקלה, לדוגמא הקורס או ההדרכה שנרכשה אינו עולה, עליך להתקשר לטלפון 0547-882-882 או לשלוח מייל לתמיכה לכתובת nilimr@gmail.com עם פרוט התקלה, ואנו נחזור אליך עם תשובה והנחיות להמשך טיפול עצמאי.
טיפול בפניות יעשו במסגרת שעות העבודה הרגילות, ימים א-ה בשעות 09:00 עד 17:00. במידת האפשר, וללא שום התחייבות של "החברה", יינתן מענה מורחב מעבר לשעות הללו.
הינך מתחייב כי כל מידע מ"החברה" כולל מידע עסקי כתוב ו/או מוקלט ו/או מצולם הינו לשימושם הפרטי, ואתה מתחייב לא לשווק אותו או למכור אותו תחת שמך, או תחת שם אחר ללא אישור מפורש בכתב ממרגי נילי.
אני מודע ומצהיר כי הובהר לי כי לא ניתן לערוב לתוצאות התכנים והידע המעשי שאקבל באתר בתשלום או בחינם. אני מסכים לפטור את נילי מרגי/ תנשמי שנייה וכל עובדיה מכל התחייבות או אחריות לכל פעולה או תוצאה לכל מצב שייווצר כפועל ישיר או בלתי ישיר של הפניות ספציפיות או עצות שאקבל.

מסירת מידע לצד שלישי

החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא במקרים המפורטים להלן:
• אם תרכוש מוצרים ושירותים מצדדים שלישיים המציעים אותם למכירה באמצעות האתר, יועבר לצדדים שלישיים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה
• במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין החברה שתחייב חשיפת פרטיך;
• אם תבצע באתר, פעולות שבניגוד לדין;
• אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;
• אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתרים לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

Cookies

אתר החברה משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.
דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

פרסומות של צדדים שלישיים

החברה מתירה לחברות אחרות לנהל את מערך הפרסומות באתר. המודעות שבהן אתה צופה בעת הביקור באתר מגיעות ממחשביהן של אותן חברות. כדי לנהל את הפרסומות שלהן, חברות אלה מציבות Cookies במחשבך. ה-Cookies מאפשרים להן לאסוף מידע על האתרים שבהם צפית בפרסומות שהציבו ועל אילו פרסומות הקשת. השימוש שחברות אלה עושות ב-Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של החברה.

אבטחת מידע

החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

זכות לעיין במידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.
פנייה כזאת יש להפנות אל nilimr@gmail.com או באמצעות טלפון מס' 0547-882-882 או בדואר רגיל אל: קיבוץ אפק ת.ד.3004200
בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע.

שינויים במדיניות הפרטיות

בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתר.

כללי

• "תנשמי שנייה" (החברה) שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.
• "החברה" לא תישאו במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או בעיה אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים ולהשתמש בהם.
• "החברה" שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המכירה ו/או הקורסים והתכנים על פי שיקול דעתה.
• "החברה" לא תישא במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי למועד אספקתם של המוצרים הפיזיים או לתקלה חלילה של הפעלת המוצרים הדיגיטליים העשויים להיגרם מתקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעילות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים.

אני מזמינה אותך להצטרף לקהילת המנויות שלי

ההרשמה ללא תשלום והפינוקים שווים ביותר

זה מה שאני שולחת למנויים בקהילה:

עם ההרשמה תקבלי את החוברת המושקעת לדאגה עצמית. 

פעם בחודש מייל עם כל מה שמעניין. 

טיפים והמלצות שוות במיוחד.

מדי פעם תקבלי ראשונה הצעות להרשם או לרכוש את אחד מהמוצרים שלי

מתאים לך? 👇
 
New_Avatar

רוצה להיות מעודכנת?​

 

רגע לפני שאתן מופנות לקבלת ההטבה לסדנא, הירשמי לרשימת התפוצה כדי להישאר מעודכנת בכל הפוסטים, הטיפים והפאן. תמיד אפשר להתחרט ולבטל, אבל זה לא יקרה 😊

אני מאשר/ת הרשמה.